Prowadzenie Fanpage

Prowadzisz firmę, chciałbyś ją rozwinąć, ale nie masz pomysłu jak? Czujesz się sfrustrowany. Wiesz, że konkurencja prowadzi Fanpage, ale nie wiesz, jak się za to zabrać lub nie masz na to czasu?

Fanpage konkurencji rośnie, a Ty nawet go nie założyłeś. Z roku na rok jesteś coraz bardziej w tyle. Martwisz się, że doprowadzi to do negatywnych konsekwencji. Pracujesz ciężej niż konkurencja i to właśnie Ty zasługujesz na to, żeby Twoja firma prężniej się rozwijała.

Jak ważna jest wizytówka Twojej firmy w Internecie

Aktualnie przed dokonaniem zakupu 70% osób sprawdza, czy dana firma jest w internecie. Jaką ma reputację, czy regularnie się tam udziela. Pomaga im to w podjęciu decyzji zakupowej, gdyż zwiększa wiarygodność firmy.

Potencjalni klienci mają szanse poznać Twoją firmę. Dowiedzieć się, więcej o niej. Zobaczyć, jakie świadczy produkty, ale przede wszystkim chcą otrzymać coś w zamian.

Dobrze prowadzony Fanpage, przyciągają osoby zainteresowane daną branżą, tematyką, właśnie dlatego, że pomaga im rozwiązać problemy, z jakimi napotykają się ludzie. Daje im wsparcie, mówi jak je rozwiązać.

Systematyczne publikowanie treści, wytworzy relacje z osobami zainteresowanym. Zaufają Twojej firmie i skorzystają z Twoich usług.

Każdy, kto napotka Twoją firmę, musi ją poznać, polubić i jej zaufać, zanim dokona zakupu.

Bez fanpage,a nie dajesz im takiej możliwości, gdyż przy pierwszym kontakcie z firmą mniej niż 2 osoby na 100 zainteresowanych, decyduje się na zakup. Reszta odchodzi w poszukiwaniu firmy z większą wiarygodnością.

Dlaczego Fanpage jest niezbędny w Twojej firmie?

Fanpage to baza Twoich potencjalnych klientów. Ludzie, którzy dołączają do niego, pokazują, że ufajną danej firmie i się z nią utożsamiają.

Dzięki Fanpage’owi możesz w każdej chwili reklamować się organicznie. Pokażesz im, nowe produkty, jak Twoja firma się rozwija, jakie ma wartości i co powinni o niej myśleć Twoi klienci.

Budując relacje ze swoimi fanami, sprawisz, że zaufają Twojej firmie i zaczną korzystać z Twoich produktów i usług.

Zobacz, jakie efekty firmy, którym pomogłem.

Od rozpoczęcia współpracy w ciągu 4 miesięcy przybyło prawie 300% fanów.

Tutaj widoczny w tym samym okresie wzrost sprzedaży. Na wykresie widoczne są również dodatkowe kampanie, które mogę przeprowadzić w Twojej firmie.

Aktualnie wydałem ponad 25 000 zł na zdobycie wiedzy z tego zakresu. Wszystko po to, żeby pomagać firmom w wykorzystaniu potencjału, jaki daje Fanpage.

Efekty mówią same za siebie .

Dlaczego Twoja firma zyska popularność?

W czym Ci mogę pomóc?

70% ludzi sprawdza, czy dana firma jest w internecie, zanim dokona PIERWSZEGO zakupu.

Zbierzesz osoby zainteresowane Twoim biznesem w jednym miejscu – zwiększysz szanse, że zostaną Twoimi klientami.

Zbudujesz relacje ze swoimi Fanami, będą chętniej kupowali Twoje produkty niż ludzie, którzy w ogóle Cię nie znają.

17 mln polaków korzysta z Facebooka i możesz do nich dotrzeć, posiadając Fanapage.

Wykreujesz wizerunek eksperta w branży. Zyskasz zaufanie i zwiększysz sprzedaż.

Założysz Sklep na Facebooku i będziesz proponował swoim fanom produkty i usługi.

Opinie osób, które mi zaufały

Z Mateuszem umówiłam się na konsultację na Skype. Świetnie przygotował się do rozmowy, w trakcie której skupiliśmy się na kwestii jeszcze lepszego docierania do Klientów. Mateusz doradził mi jakie reklamy na Facebooku sprawdzą się w mojej branży oraz potwierdził skuteczność planowanych działań. To była nasza pierwsza rozmowa, ale na pewno nie ostatnia.

Polecam współpracę z Mateuszem.

Katarzyna Królikowska

pl.fabristic.com

Bardzo chciałabym polecić Mateusza ,jego wiedza bardzo pomogła mi w otworzeniu fanpage. 
Mateusz posiada bardzo dużą wiedze na temat marketingu na facebooku.
Napewno pomoże i tobie zyskać nowych klientów.
POLECAM!!

Katarzyna Rokita

KaRo - odkryj moc darów natury

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli nie będziesz zadowolony z moich usług, zwrócę Ci pieniądze. Gwarantuję, że podejdę do Twojej firmy indywidualnie i dam o każdy szczegół tak, jakby była to moja firma. Zależy mi na Twoim sukcesie, gdyż nasza współpraca to symbioza. Gramy w jednym teamie i mamy wspólny cel.

Nie jestem w stanie pomóc wszystkim

Ilość osób, jakim jestem w stanie pomóc, jest ograniczona. Nie mogę pomóc wszystkim. Z tego względu oferta jest ważna do końca czerwca. Prawdopodobnie w niedługim czasie, ceny wzrosną i trzeba będzie czekać w kolejce.

Brak decyzji, też jest decyzją

Pamiętaj, że jeżeli działasz w branży, w której Twoja konkurencja już prowadzi Fanpage, a Ty go jeszcze nie masz, to z każdym dniem oddala się ona coraz bardziej. Skontaktuj się ze mną, przeanalizujemy sytuację w Twojej firmie, otrzymasz bezpłatnie bonus, dzięki któremu zrozumiesz, jak działa Fanpage.

Nie czekaj, działaj!

Ilość osób, jakim jestem w stanie pomóc, jest ograniczona. Nie mogę pomóc wszystkim. Z tego względu oferta jest ważna do końca czerwca. Prawdopodobnie w niedługim czasie, ceny wzrosną i trzeba będzie czekać w kolejce.

[contact-form-7 id="2367" title="Formularz 1"]