Mateusz Tomkowski

TWOJE NOWE MOŻLIWOŚCI

Marketingiem internetowym zajmuję się 2 lata

Wszystko zaczęło się od Fanpage’a mojej żony. Potrzebowaliśmy zbudować świadomość marki i pozyskać pierwszych klientów. Firma dopiero ruszyła i nikt o niej nie wiedział. W ciągu 3 lat ma znacznie więcej klientów, niż jest w stanie przyjąć, a cenny są znacznie wyższe niż średnia konkurencyjna.

Wcześniej pracowałem na etacie, gdzie nie spełniałem się tak, jak bym chciał. Czułem, że marnuję swój potencjał i na starość będę żałował, że nie podjąłem inicjatywy w młodości.

Pamiętam, jak pierwszy raz dowiedziałem się, czym jest marketing i jak działa reklama. Byłem zły, że nikt mi wcześniej tego nie powiedział. Zacząłem dużo czytać, chodzić na szkolenia i spotkania.

Pewną barierą było pokazanie się w internecie. Na szczęście zwykle nasze postrzeganie rzeczywistości jest zwykle mylne i to, czego się boimy, okazuje się zupełnie inne, od naszych wyobrażeń.

Aktualnie możesz mnie obserwować:

Skończyłem Marketing Internetowy na AGH, ale to nie koniec

Planuję już kolejne, a w międzyczasie mnóstwo szkoleń, by być prawdziwym ekspertem w swojej branży.

Wiem, że odkryłem to, co chcę w życiu robić. Pomaganie innym daje niesamowitą satysfakcję. Uwielbiam ten błysk w oku osób, kiedy mówię im, jak to wszystko działa lub kiedy wyniki są dla nich i dla mnie bardzo satysfakcjonujące.

Moim wyróżnikiem jest to, że współpracując z Tobą, troszczę się o Twoją firmę tak, jak o swoją.

Kontakt

Gdybyś potrzebował informacji, możesz skontaktować się ze mną za pomocą social media lub pisząc mail na adres: hello@mateusztomkowski.pl

Mateusz Tomkowski
Twoje nowe możliwości

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Zapisz się na bezpłatną konsultację. Porozmawiamy o Twoim biznesie!